Kur man pradėti?

Kiekvienas verslas ar projektas prasideda planavimu – kuo geriau susiplanuosite, tuo paprasčiau bus susigaudyti. Žinoma, visko susiplanuoti neįmanoma, tad vertėtų vadovautis tam tikromis gairėmis ir susiplanuoti bent esminius pagrindus ir ant jų statyti savo verslą. Jeigu neturėsite jokio plano, bus sunku susigaudyti tarp daugybės skirtingų procesų reikalingų sėkmingam verslui kurti, tai ypatingai svarbu tiek dirbant vienam, tiek didelėje komandoje.

Pirmiausia, turite nusistatyti siekiamą tikslą. Tai gali būti tam tikras noras įgyvendinti patinkančią idėją, uždirbti pinigų ar padėti žmonėms išspręsti problemą. Tikriausiai jau esate girdėję, kad reikia unikalios, negirdėtos ir pasaulį keičiančios idėjos, taip sako daugelis, tačiau pasižiūrėkime į statistiką. Daugybė apklaustųjų, milžiniškus verslus valdančių žmonių teigia, kad vidutiniškai vos 25% sėkmės sudaro gera idėja, taigi, idėja yra svarbi, tačiau net jeigu jos ir neturite arba Jūsų tikslas yra paprastas – uždirbti pinigų, tai nereiškia, kad be pasaulį keičiančios idėjos nieko nepasieksite. Tai 6 yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių mitų, kad norint sukurti verslą reikia naujos idėjos, tiesa ta, kad naują idėją išreklamuoti, pakeisti žmonių nuomonę, supažindinti juos su produktu yra žymiai sudėtingiau, nei parduoti produktą, kurį žmonės jau žino.

Atkreipkite dėmesį, kad didžioji dalis elektroninių parduotuvių prekiaują tam tikrais prekių ženklais pažymėtais produktais, o ne kuria savo prekinius ženklus, kuriuos išplėtoti reikalingos didžiulės žinios, patirtis ir investicijos. Pasaulis nuolat keičiasi, tad praktiškai visose srityse yra vietų, kur galima ką nors padaryti geriau, greičiau, kokybiškiau, tad nebijokite ir neužstrikite ties planavimu, Jums užtenka žinoti pagrindinį savo tikslą ir keliauti link jo įdedant visas jėgas. Jeigu manote, kad viską reikia suplanuoti iki smulkmenų, turėti išskirtinę idėją, nesibaigiantį finansavimą ir mokslininkų komandą, nurimkite, šiek tiek statistikos leis Jums suprasti, kaip verslas atsiranda realybėje. Šiose straipsnių serijose daugiau kalbėsime apie verslą internete, tačiau daugybę naudingos informacijos galėsite pritaikyti ir kuriant fizinį verslą.

Gaukite Elektroninę parduotuvę

Gaukite internetinę svetainę „Paslaugoms"

Gaukite nemokamą internetinę svetainę